بازار خرید آپارتمان در اندیشه تهران چگونه است؟

با توجه به افزایش مهاجرت به شهر تهران در سال های اخیر و گسترش ساخت و ساز ، روند تقاضا جهت خرید و اجاره افزایش یافته که همین بر بازار مسکن و قیمت هر متر مربع زمین تاثیر قابل توجهی گذاشته است. اندیشه تهران جزو مناطق حومه تهران میباشد که با هدف سرریز شدن جمعیت اضافی تهران به این منطقه ساخته شده است و در همین راستا خرید آپارتمان در اندیشه از رونق بالایی برخوردار است

 

متاسفانه در سالهای اخیر و خصوصا برای خانه اولی ها ، شرایط خرید آپارتمان دشوار تر از پیش شده است. درخصوص قیمت خرید آپارتمان در اندیشه تهران، با توجه به وسعت آن و فاز ها و شهرک های متعدد موجود در آن، نسبت به سایر مناطق ، محدوده قیمت هر متر مربع زمین و آپارتمان بسیار گسترده تر است. با این مقاله مسکن کیان تا انتها همراه باشید.

 

از دیگر عوامل موثر می توان به متفاوت بودن قدمت محلات و سن پایین ساختمان های این منطقه و روند ساخت و ساز در آن اشاره کرد. همچنین در برخی محله ها مانند فاز یک (بلوار اصلی)، فاز 3 و فاز های دیگر، تمرکز واحد های تجاری و تغییر هرچه بیشتر کاربری های مسکونی به اداری و دفاتر ، قیمت آپارتمانهای این مناطق را متمایز نموده است. مقاله مسکن کیان با عنوان “امتیازات خرید خانه در اندیشه تهران” اطلاعات جالبی از خرید آپارتمان در این منطقه به شما ارائه می دهد.

بازار خرید آپارتمان در اندیشه تهران چگونه است؟ | مرجع تخصصی مسکن کیان

بازار خرید ملک و آپارتمان در اندیشه تهران

بسته به بودجه و هدف شما از خرید ملک در این منطقه ، انتخاب فاز ها و شهرک ها هم متفاوت خواهند بود. به عنوان مثال اگر قصد خرید خانه ویلایی دارید به سراغ فاز های ویلایی ساز که ساخت و ساز ویلایی دارند بروید. محله های فاز 2، فاز 3، فاز 4 و فاز 5 در این میان قابل توجه هستند. همینطور اگر قصد ساخت و ساز دارید ، تعداد زیادی ملک کلنگی در فاز 1 پیدا میکنید؛ اما اگر صرفا میخواهید در محله ای اصیل سکونت کنید ، پیشنهاد ما به شما اجاره و خرید آپارتمان در فاز 1 است. همچنین واحد های آپارتمانی نوساز بسیاری را در شهرک صدف و فاز 4 خواهید یافت. به همین شکل برای انتخاب واحد های تجاری و اداری و باز هم به فراخور بودجه شما جهت خرید یا اجاره ، فاز یک پیش روی شما خواهد بود.

 

خرید فروش آپارتمان در اندیشه تهران

ترکیب کاربری های تجاری و مسکونی در اندیشه تهران

یکی دیگر از نکات مهم در خرید آپارتمان در منطقه اندیشه تهران ، تعدد واحد های با مساحت کم و ارزان قیمت است که در بیشتر محلات این منطقه یافت می شود. این نکته خصوصا در سالهای اخیر و برای زوجهای جوان که به دنبال خرید خانه های کوچک و با قیمت متناسب هستند حائز اهمیت می باشد.

 

معاملات ملکی اندیشه تهران

از آنجا که بازار مسکن تهران در سال گذشته در چندین مرحله دچار نوساناتی شد ، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و متناسب با جهش قیمت ها ، افزایش کلی داشته است. با وجود سوداگری های بازار مسکن ،پیش بینی میشود متناسب با تغییرات پیوسته عوامل ذکر شده در بالا جهش قیمتی در سال آینده مشاهده نشود.

بازار خرید آپارتمان در اندیشه تهران چگونه است؟ | مرجع تخصصی مسکن کیان

برای اطلاع از آخرین قیمتهای بازار خرید آپارتمان در اندیشه تهران و محلات آن از دفتر املاک مسکن کیان بازدید نمایید.

 وضعیت بازار اندیشه در شش ماه اول سال 98

فاز 1

قیمت خرید آپارتمان در فاز یک اندیشه تهران برای هر مترمربع آپارتمان نوساز از 6 میلیون شروع میشود و تا 8 میلیون 500 هزار تومان میرسد و چند سال ساخت نیز ، 4 میلیون تومان تا 5 میلیون و 500  هزار تومان  است. همچنین برای خرید خانه نوساز در شهرک صدف، قیمت هر متر مربع 7 میلیون و 500 هزار تومان تا 10 میلیون تومان می باشد. مقاله خرید آپارتمان در اندیشه را در این رابطه مطالعه نمایید.

 

شهرک امید و شهرک مریم

قیمت هرمترمربع برای خرید آپارتمان نوساز 6 تا 7 میلیون تومان است.

 

فاز 4 و فاز 5

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان نوساز 8 میلیون تومان می باشد.

 

بازار خرید آپارتمان اندیشه تهران برای سال 97

میانگین قیمت هر مترمربع مسکونی در اندیشه، در سه ماه اخر سال 97 در محلات ارزران تر 3 میلیون تا 5 میلیون و 500 هزار تومان و برای محلات گران تر این منطقه ، 4 میلیون تا 7 میلیون تومان بوده است. همچنین آپارتمانهای زیر 5 سال از شهرک های صدف و فاز 4 با میانگین قیمت هر متر مربع  6 میلیون تومان و راه آهن و شهرک کوثر در فاز 2 میانگین قیمت 5  میلیون تومان برای هر متر مربع معامله شده اند. میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمانهای بالای 15 سال ساخت با حداقل 3 و نیم میلیون تومان برای محلات فاز 1 و فاز 3 در منطقه اندیشه بوده است. همچنین بیش از دو سوم این معاملات برای آپارتمانهای زیر 70 متر مربع اتفاق افتاده است.

خرید آپارتمان در اندیشه به راحتی هرچه تمام تر

اگر به دنبال خرید آپارتمان در اندیشه با بهترین شرایط و امکاناتی که در این مطلب برای شماکاربران عزیز ذکر کردیم هستید میتوانید با مراجعه به مسکن کیان به راحتی آپارتمان مناسب شرایط خود و مورد نظرتان را پیدا کنید و یک خرید خوب را در زمینه املاک تجربه کنید.
مسکن کیان با فعالیت نزدیک به دو دهه در زمینه املاک و ارتباط خوب با سازندگان و همکاری با آنان در ساخت و ساز در منطقه و خرید و فروش آپارتمان ها در منطقه اندیشه تهران میتواند شما کاربران و خریداران عزیز را در تمام فعالیت های ملکی مانند خرید و فروش آپارتمان در اندیشه تهران یاری رساند.
مشاوین و نمایندگان فروش فعال در مسکن کیان با آشنایی و احاطه کامل در کل منطقه و در اختیار داشتن بیشترین تعداد فایل املاک در اندیشه تهران تاکنون رضایت کامل را از مشتریان و مراجعه کنندگان خود کسب کرده و امروزه شاهد مراجعه سازندگان برتر منطقه در مسکن کیان هستیم و این دست آورد حاصل سال ها فعالیت صادقانه و همینطور اعتماد مشتریان عزیز ما در غرب استان تهران بوده است.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

معاملات ملکی خود را در منطقه اندیشه تهران به ما بسپارید

 

خرید آپارتمان در اندیشه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *