مشاور املاک مسکن کیان چطور در یک بازار راکد، ملک شما را بهتر میفروشد؟

بازار مسکن در ایران با وجود فراز و نشیب های مقطعی  از سال 96 به وضعیت ایستایی نزدیک شده که شرایط را برای انجام معاملات ملکی خصوصا در بخش فروش کمی پیچیده کرده است. خبر خوب این است که با راهکارهایی که مسکن کیان در ادامه ارائه میکند، میتوانید چالش فروش ملک خود را پشت سر بگذارید

خرید و فروش ملک به راحتی هرچه تمام تر به کمک مسکن کیان

البته بدون وجود یک مشاور املاک هم میتوانید ملک خود را بفروشید اما با یک انتخاب مناسب، وجود یک بنگاه معاملاتی قابل اطمینان شرایط خرید و فروش را به نفع شما عوض میکند. مسکن کیان با تجربه موفق نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه معاملات ملکی ملکهای مشابه شما را بارها با موفقیت معامله کرده است. همینطور توجه کنید که ملکتان را از چه طریقی به فروش میرسانید. همیشه آسانترین راه بهترین راه نیست! انتخاب بنگاه املاک موجود در منطقه ملک شما، هزینه و زمان کمتری را نسبت به ثبت ملکتان در انواع بانکهای جامع اطلاعاتی ملک صرف میکند.
مسکن کیان فروش ملک شما را جدی و هوشمندانه دنبال میکند. همینطور همیشه در تماس با شماست. و ازهمه مهمتر با قیمت گذاری های مازاد و غیر واقعی، فروش ملک شما را به خطر نمیاندازد.

مسکن کیان چگونه در این شرایط راکد بازار ملک شما را میفروشد؟ | مرجع تخصصی مسکن کیان

نکات منفی ملک خود را از جهات دیگر جبران کنید

این باعث میشود بتوانید باز هم روی قیمت مورد نظر خود چانه بزنید. ممکن است ساختمان شما قدیمی یا نورگیری آن کم باشد. در این صورت باید تا جایی که میتوانید به رفع آنها یا تقویت نقاط مثبت ساختمانتان بپردازید. مسکن کیان در این خصوص پیشنهادات جالبی دارد.

قیمت درستی را تعیین کنید

اگرچه همه ما به دنبال بالاترین سود هستیم اما یک فروش موفق علاوه بر قیمت، دارای محدوده زمان فروش مشخصی است. چراکه بجای آنکه زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک مشتری خوب برای ملک خود کنید، سود خود را از طریق چندین معامله ملکی با قیمت معقول در زمان کوتاه تری بدست می آورید. از این نظر میتوانید روی کارشناسان مسکن کیان حساب کنید.

با مسکن کیان برنامه ریزی کنید

هزینه های رفع نواقص یا بهبود شرایط فروش را لیست کنید. در این صورت تصویر واقعی تری از معامله پیدا میکنید و همینطور میتوانید در خصوص رفع یا تامین آنها با خریدار ملک وارد مذاکره شوید. اگر ساختمان شما پارکینگ ندارد، میتوانید پیشتر پارکینگ آن را تحت شرایطی از واحد های همسایگی تامین و در این خصوص با خریدار از نظر افزایش قیمت فروش به توافقاتی برسید.

محدوده ملک را مرتب و ساماندهی کنیدمسکن کیان چگونه در این شرایط راکد بازار ملک شما را میفروشد؟ | مرجع تخصصی مسکن کیان

یک عنصر مهم در فروش ملک نمای ظاهری آن است. تا جاییکه امکان دارد داخل ساختمان را از اثاثیه بزرگ که فضای آن را کوچکتر از واقعیت نشان میدهد خالی کنید. فضای باغچه و حیاط را مرتب کنید. فضای داخلی انباری را از حالت آشفته خارج و حتی قسمتی از آن را قفسه بندی کنید.
در بحث فروش زمین، دیوار کشی زمین ارزش آن را دوچندان میکند

کیفیت واحد ملک خود را افزایش بدهید

قرار نیست که همه ایرادات را برطرف کنید بعضی هزینه های کوچک تغییرات اساسی در ظاهر و فروش ملک شما دارد. ترکهای بوجود آمده روی دیوار حتی اگر از نظر سازه ای مشکلی بوجود نیاورد، اما ممکن است خریدار را از استحکام  ساختمان دچار تردید کند.
رنگ یا کاغذ دیواری کهنه ممکن است سن واحد شما را خیلی بیشتر نشان بدهد. اگر نورگیری ملک کم است رنگ دیوار ها را روشن کنید. رنگ اتاقهای شمالی را روشن تر و گرمتر از اتاقهای جنوبی انتخاب کنید تا فضای زندگی و فعالیت گرمتری القا کند. مشاوراملاک مسکن کیان با تیمی مجرب  از استادکاران ساختمانی و مشاوران طراحی داخلی با بهبود وضعیت واحد ملکی شما شرایط فروش آن را به موفقترین شکل دنبال میکند.

بیش از اندازه هزینه نکنید

اگر کار اصلی شما خرید و فروش ملک نیست و چندان تجربه ای در این زمینه ندارید، پس از ریزه کاری های بازسازی و نوسازی اطلاع کمتری دارید. لذا با هزینه های اضافی، سود خود را به خطر نیندازید. تلاشتان را بیشتر  در جهت تمیز و مرتب کردن فضاها بکار ببندید.
بازسازی و نوسازی در فروش ملک نقش حیاتی دارد

در زمان نشان دادن ملک، خریدار را به وحشت نیندازید

وجود حیوانات خانگی، ازدحام افراد در فضا و لحن نامناسب درمعرفی ملک، غالبا احساس منفی در مشتری ایجاد میکند. برای این هماهنگی ها روی تجربه مذاکره املاک و روانشناسی فروش کارشناسان مسکن کیان حساب کنید!

از مشاور املاک خود در مسکن کیان بازخورد بگیرید

پس از بازدید هر خریدار، نکات مطرح شده را از مشاور املاک خود بخواهید تا از مواردی که پیشتر به ذهن خودتان نرسیده  مطلع شوید. کارشناسان فروش مسکن کیان با حفظ تماس پیوسته بین فروشنده و خریدار، تمامی این نکات را بررسی و شانس یک معامله موفق را به حداکثر میرسانند.

مسکن کیان چگونه در این شرایط راکد بازار ملک شما را میفروشد؟ | مرجع تخصصی مسکن کیان

زمان مناسب برای فروش ملک خود را بشناسید

گاهی با در نظر گیری همه جوانب فروش ملک شما دشوار است. در این صورت ممکن است با هدر رفتن زمانی طولانی، نهایتا از فروش منصرف و ملک خود را از بازار خارج کنید. همینطور بسیاری از بنگاه های املاک با اولویت دادن به سود خود، به هر طریق و با سود کم، ملک شما را به فروش می رسانند.
اما مشاورین مسکن کیان با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی جامع در شعبه های خود و از املاک مختلف اندیشه، با معرفی فایلهای متناسب با بودجه شما، شرایط ایجاد یک معاوضه ملکی یا خرید و فروش همزمان و یا رزرو ملکتان در بانک اطلاعاتی خود برای نزدیکترین و مناسبترین زمان درآینده و… بهترین راهکارها را برای رسیدن شما به سود بالا و سریع منجر می شوند.

خرید و فروش املاک در اندیشه به راحتی هرچه تمام تر با مسکن کیان

اگر به دنبال خرید و فروش املاک در اندیشه با بهترین شرایط و امکاناتی که در این مطلب برای شماکاربران عزیز ذکر کردیم هستید میتوانید با مراجعه به مسکن کیان به راحتی ملک مناسب شرایط خود و مورد نظرتان را پیدا کنید و یا ملک خود را به راحتی به فروش برسانید تا یک معامله خوب را در زمینه املاک تجربه کنید.
مسکن کیان با فعالیت نزدیک به دو دهه در زمینه املاک و ارتباط خوب با سازندگان و همکاری با آنان در ساخت و ساز در منطقه و خرید و فروش آپارتمان ها در منطقه اندیشه تهران میتواند شما کاربران و خریداران عزیز را در تمام فعالیت های ملکی مانند خرید و فروش املاک در اندیشه تهران یاری رساند.

این مطلب چطور بود؟
[Total: 2 Average: 5]
این مطلب را از دست ندهید :   باید و نبایدهای یک خانه ایده آل
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

معاملات ملکی خود را در منطقه اندیشه تهران به ما بسپارید

 

خرید آپارتمان در اندیشه

 
 • واحد ۹۵متری واقع در بهترین نقطه ی فازیک

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : حسین کرامتی موبایل : 09355193131 واحد ۹۵متری واقع در بهترین نقطه ی فازیک طبقه ی چهارم رو به خیابان‌ و آفتابگیر دارای آسانسور، دوربین مداربسته و اطفا حریق پارکینگ اختصاصی قید شده در سند نمای مدرن و کلاسیک با نورپردازی در نما دارای انباری و تراس و مشاعات تمام...

 • رهن کامل مغازه 270 متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : آرش کمالی موبایل : 09194172351 رهن کامل مغازه 270 متری در اندیشه تابلو خور بی سابقه ویو عالی و بدون مشرف دسترسی فوق العاده نوساز و بسیار شیک پاخور عالی مشخصات مغازه کف سرامیک 80 * 80 مرغوب دیوار ها تا سقف سنگ تراورتن درب اتوماتیک شیشه های قدی...

 • فروش آپارتمان ۵۸ متر متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : حسین کرامتی موبایل : 09355193131 ۵۸متر طبقه پنجم،آسانسور،مشاعات تمیز،مجتمع برند منطقه،پارکینگ اختصاصی،تراس،یک خواب بزرگ،خوش نقشه،نگهبانی ۲۴ساعته،هیئت مدیره،کولرگازی،پکیج رادیاتور نصب،موقعیت مناسب متری: ۶۷۰۰/۰۰۰ قابلیت اخذ وام مسکن تا سقف صد میلیون$$$ قابلیت اخذ وام زوجین تا سقف ۱۶۰میلیون $$$ تخفیف در اتاق قرارداد٪٪٪ مسکن بزرگ کیان☆☆☆ شعبه ی ۲ !...

 • خرید واحد اداری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : مهدي مطوري موبایل : 09127164413 فروش واحد اداری ۷۶ متری در اندیشه بهترین آیتم جهت سرمایه گذاری در لوکس ترین مجتمع تجاری اداری فاز یک بر خیابان اصلی  ، با ورودی  مجزا  بدون واحد مزاحم نورپردازی حرفه ای ، بسیار خوش نقشه ، نورگیر عالی کف سرامیک درجه یک...

 • واحد آپارتمان 65 متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : حسین کرامتی موبایل : 09355193131 65متر  طبقه دوم ، دوخواب ، 4سال ساخت ، پکیچ و کولر گازی ، پارکینگ مشاع واقعی با ریموت ، کابینت فول ، کلا ۵واحدی ، کف کامل پارکت ، گاز رومیزی ، هود لمسی ، موقعیت عالی متری : ۷۰۰۰/۰۰۰ سند آزاد  قابلیت اخذ...

 • فروش مغازه ۲۰ متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : محراب احمدوند موبایل : 09017532433 فروش مغازه ۲۰ متری در اندیشه موقعیتی عالی برای سرمایه گزاری و خرید ملک قبل از عید بهترین قیمت و شرایط پرداخت مناسب دارای امکانات آب برق تجاری شیشه میرال کف سنگ دیوار سرامیک اسانسور شیشه ای نگهبانی و سرایداری دزدگیر سیستم اعلام حریق...

 • آپارتمان ۹۰ متری نوساز

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : محمد عبدی موبایل : 09122841744 فروش استثنایی مجتمع لاکچری هدیش واقع در فاز ۱ اندیشه تلفیقی از بهترین متریال توسط سازنده بنام اندیشه بسیار شیک و خوش نقشه بدون یک سانت پرتی مشخصات : پارکینگ و انباری اختصاصی مشاعات تمام سنگ درجه یک آسانسور تمام استیل ایتالیایی درب ضد...

 • آپارتمان 65 متری دو خواب

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : افشین زنگنه موبایل : 09127662905 کد ملک :  maskankian-007 | تعداد اتاق خواب: 2 | تعداد حمام : 1 | تعداد  پارکینگ : 1 |  متراژ 65 متر| سال ساخت 1388 توضیحات آپارتمان 65 متری دو خواب در اندیشه آپارتمان 65 متری دوخواب در بهترین نقطه فاز یک اولین...

 • فروش آپارتمان ۱۵۶ متری در اندیشه

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : محسن دالان داری موبایل : 09337741422 آپارتمان156متری نوساز طبقه سوم آسانسورایتالیایی 2برنورگیر نمانورپردازی شده تراورتن سنگ هرسین مشاعات تاسقف سنگ  کلا 4 طبقه پارکینگ اختصاصی فول امکانات: اکازیون شیک خوش نقشه بدون پرتی درب ضدسرقت کف سرامیک نقاشی  گچبری کناف کاری نورپردازی کاغذدیواری لوستر سیستم گرمایشی پکیج کولرگازی و...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *