خرید آپارتمان در شهر اندیشه

خرید آپارتمان در شهر اندیشه

در خرید خانه باید به نکاتی فراتر از زیبایی و قیمت توجه داشت. اگرچه شاید به نظر برسد که خرید آپارتمان در اندیشه تضمین شده، اما همچنان باید حواستان را جمع کنید.

 ما خانه می‌خریم تا بتوانیم به گونه‌ای در آن زندگی کنیم که به آرامش خاطر خودمان برسیم. خانه‌ی ما قرار است یک قرن میزبان ما باشد. حالا اگر این میزبان کوچک‌ترین نقصی داشته باشد، تا چه زمانی می‌توانید جلوی خودتان را بگیرید که به خاطر تمام زحمت‌هایی که برای درآوردن پولش کشیده‌اید خودتان را سرزنش نکنید؟

انتخاب با دقت محله در اندیشه

فرقی نمی‌کند تا چه اندازه قرار است در خانه بمانید، در خانه را به روی خود قفل کنید و صبح تا شب‌تان را در همان چهار دیواری سپری کنید. محلی که شما خانه را در آن انتخاب می‌کنید، متصل کننده‌ی شما به جهان بیرون است.

نباید اجازه دهید این ارتباط با دنیای واقعی مخدوش یا دچار مشکل شود.

کدام فاز اندیشه برای خرید آپارتمان در بهتر است؟

برخی از فازهای اندیشه که تازه تأسیس هستند به دلیل کامل نبودن امکانات‌شان قیمت‌های کمی دارند. اما در فازهای قدیمی که امکانات بسیار کامل است مانند فاز ۱ قیمت خرید آپارتمان در اندیشه بسیار گران است. با این حال فازهای تازه تأسیس که قیمت پایین‌تر و امکانات ناقصی هم دارند می‌توانند گزینه‌های خوبی به حساب بیایند. چرا که آپارتمان در این فازها آینده‌ی بسیار خوبی با تکمیل امکانات آن‌ها دارد.

آرامش و آسایش

همان‌طور که به کوچه توجه می‌کنید تا مرکز اجتماعی شلوغی در آن نباشد، باید فراتر هم بروید و به خیابان‌های نزدیک هم نگاهی بیندازید. اصلا شاید به دنبال خرید آپارتمان نباشید و بخواهید یک ملک ویلایی در اندیشه بخرید.

اگر نزدیک خانه‌تان یک مدرسه باشد که هر روز صبح دانش‌آموزهای زیادی را از محله‌تان پذیرا می‌شود، باید فاتحه‌یخرید ملک ویلایی در اندیشه را بخوانید. این ملک ویلایی اصلاً مناسب شما نیست چون با وجود سروصدای بچه مدرسه‌ای‌ها هرگز نمی‌شود تا لنگ ظهر خوابید.

فضای سبز

یکی از نقاط قوت اندیشه این است که در اکثر محله‌ها و فازهای آن فضای سبز بسیار خوب و کاملی وجود دارد. این مورد می‌تواند به آسایش و آرامش هرچه بیشتر شما نیز بینجامد. وجود فضای سبز همچنین به معنای وجود امکانات تفریحی نیز هست. البته در برخی فازهای تازه تأسیس این فضای سبز هنوز کامل نشده است، اما می‌توانید به آینده امیدوار باشید.

بررسی وضعیت عمومی ساختمان خانه برای خرید آپارتمان در اندیشه

مسلماً نمی‌خواهید در ساختمانی زندگی کنید که محدودیت‌های معماری‌اش هر روز برای شما مشکلات جدیدی به بار می‌آورند.

وضعیت واحدها در هر طبقه

هرچه در یک طبقه واحد بیشتری داشته باشید، بهداشت عمومی کم‌تر است. خساراتی که به ساختمان وارد می‌شود بیشتر و آرامش کم‌تر. پس حتماً توجه کنید که چند نفر دیگر قرار است با شما در فضای زندگیتان شریک شوند.

وضعیت ایمنی

ساختمانی مکانیزم‌های ضد حریق یا زلزله ندارد، نه تنها ممکن است در شرایط بحرانی جان شما را به خطر بیندازد، که هربار هم به آن فکر کنید فشار و استرس زیادی را به شما تحمیل می‌کند.

حریم شخصی

اگر حریم شخصی برایتان اهمیت زیادی دارد، حتماً چک کنید که کدام قسمت‌ها مشاع هستند و اینکه دیوارها تا چه حد سروصدای شما را انتقال می‌دهند. البته اگر ساختمان مورد نظرتان استاندارد ساخته شده باشد، از این بابت نگرانی ندارید.

امکانات ساخت داخلی خانه

برای زندگی در داخل خانه نیز به یک سری امکانات اولیه نیاز دارید.

نورگیر بودن ساخت

اگر خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنید پنجره‌ها نورگیری ندارد سریعاً آن را بفروشید. این برای سلامت روانی ساکنان یک خانه بسیار ضروری است. تحقیق‌های بسیار زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد انسان در معرض نور طبیعی عملکردی بسیار بهتر از خود نشان می‌دهد.

خرید آپارتمان در شهر اندیشه

سیستم‌های متعلق به دما

هیچ‌چیز مثل یک دوش آب گرم در زمستان خوب نیست، و هیچ‌چیز مانند خوابیدن زیر پتو در تابستان (البته نباید این‌قدر انرژی را هدر داد). پس مسلم است که اگر به سیستم‌های سرمایش و گرمایش ساختمان توجه نداشته باشید، بالأخره در یک زمستان سرد یا تابستان گرم، حسابی کفری‌تان خواهد کرد.

از کجا خانه‌ی مناسب پیدا کنیم؟

یکی از راه‌هایی که پیش پای شماست راه افتادن در بنگاه‌های مختلف و صرف زمان بسیار زیادی برای پیداکردن خانه مناسب است. اما این کاری بسیار طاقت‌فرساست.

راه دیگری که ما پیشنهاد می‌کنیم، تحقیق بررسی از طریق سامانه‌های اینترنتی است. شما در سامانه‌های خرید و فروش مسکن اینترنتی می‌توانید به سادگی حجم عظیم و به درد بخوری از اطلاعات را به دست آورید و بر همین اساس تصمیم بگیرید. تنها کافی است در گوگل بنویسید خرید ملک ویلایی در اندیشه. این منطقه پر از فروشنده و خریدار است.

خرید آپارتمان در شهر اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه / فروش آپارتمان در اندیشه

 فرصت سرمایه گذاری و سکونت در شهر جدید اندیشه با توجه به گسترش شهرنشینی در حومه شهر تهران ، ساختار تازه تاسیس شهر جدید اندیشه و همچنین تنوع سبک ساختاری در فازهای مختلف این شهر، امکان خرید ملک در اندیشه با هرسبک و سیاقی را امکانپذیر خواهد کرد، به عنوان مثال ساختار ویلایی در فاز سوم اندیشه در متراژهای متنوع ، بافت آپارتمانی با متراژهای نسبتا بزرگ در فاز چهارم ، ترکیبی از بافت آپارتمانی و ویلایی در فاز دوم و نهایتا بافت آپارتمانی فاز یک با تنوع متراژ که غالبا واحدهایی با متراژ کوچک و متوسط را در بردارد، که همین امر و همچنین باتوجه به در دسترس بودن امکاناتی همچون بازار، مدرسه، مجموعه های ورزشی و … شهر جدید اندیشه، خصوصا فاز یک اندیشه را به فرصت مناسبی جهت سکونت و سرمایه گذاری در اندیشه  تبدیل کرده است

مسکن کیان از قدیمی ترین مراکز مشاوره املاک اندیشه میباشد که میتوانید با اطمینان جهت خرید آپارتمان در اندیشه , ملک , زمین , ویلا , اجاره و رهن و… از مشاوران ما کمک بگیرید.

مسکن کیان با در اختیار داشتن مشاوران مجرب و با سابقه ، مدیریتی فعال و پیگیر و از همه مهمتر داشتن ارتباط لازم و شناخت بسیار کامل از اکثر سازندگان نام آشنا و پروژهای آنان و همچنین مشتریانی که سالها با مدیریت این دفتر کار کرده و خود آنان نمایندگان تبلیغی بسیار خوب برای ما میباشند.

 اگر در تهران شاغل هستید و به خرید آپارتمان در اندیشه فکر می‌کنید، مشاوران ما آماده اند تا اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند .

خرید ملک در اندیشه | خرید آپارتمان در اندیشه  

این مطلب چطور بود؟
[Total: 1 Average: 5]
این مطلب را از دست ندهید :   خرید و فروش آپارتمان در اندیشه تهران
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

معاملات ملکی خود را در منطقه اندیشه تهران به ما بسپارید

 

خرید آپارتمان در اندیشه

 
 • واحد ۹۵متری واقع در بهترین نقطه ی فازیک

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : حسین کرامتی موبایل : 09355193131 واحد ۹۵متری واقع در بهترین نقطه ی فازیک طبقه ی چهارم رو به خیابان‌ و آفتابگیر دارای آسانسور، دوربین مداربسته و اطفا حریق پارکینگ اختصاصی قید شده در سند نمای مدرن و کلاسیک با نورپردازی در نما دارای انباری و تراس و مشاعات تمام...

 • رهن کامل مغازه 270 متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : آرش کمالی موبایل : 09194172351 رهن کامل مغازه 270 متری در اندیشه تابلو خور بی سابقه ویو عالی و بدون مشرف دسترسی فوق العاده نوساز و بسیار شیک پاخور عالی مشخصات مغازه کف سرامیک 80 * 80 مرغوب دیوار ها تا سقف سنگ تراورتن درب اتوماتیک شیشه های قدی...

 • فروش آپارتمان ۵۸ متر متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : حسین کرامتی موبایل : 09355193131 ۵۸متر طبقه پنجم،آسانسور،مشاعات تمیز،مجتمع برند منطقه،پارکینگ اختصاصی،تراس،یک خواب بزرگ،خوش نقشه،نگهبانی ۲۴ساعته،هیئت مدیره،کولرگازی،پکیج رادیاتور نصب،موقعیت مناسب متری: ۶۷۰۰/۰۰۰ قابلیت اخذ وام مسکن تا سقف صد میلیون$$$ قابلیت اخذ وام زوجین تا سقف ۱۶۰میلیون $$$ تخفیف در اتاق قرارداد٪٪٪ مسکن بزرگ کیان☆☆☆ شعبه ی ۲

 • خرید واحد اداری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : مهدي مطوري موبایل : 09127164413 فروش واحد اداری ۷۶ متری در اندیشه بهترین آیتم جهت سرمایه گذاری در لوکس ترین مجتمع تجاری اداری فاز یک بر خیابان اصلی  ، با ورودی  مجزا  بدون واحد مزاحم نورپردازی حرفه ای ، بسیار خوش نقشه ، نورگیر عالی کف سرامیک درجه یک...

 • واحد آپارتمان 65 متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : حسین کرامتی موبایل : 09355193131 65متر  طبقه دوم ، دوخواب ، 4سال ساخت ، پکیچ و کولر گازی ، پارکینگ مشاع واقعی با ریموت ، کابینت فول ، کلا ۵واحدی ، کف کامل پارکت ، گاز رومیزی ، هود لمسی ، موقعیت عالی متری : ۷۰۰۰/۰۰۰ سند آزاد  قابلیت اخذ...

 • فروش مغازه ۲۰ متری

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : محراب احمدوند موبایل : 09017532433 فروش مغازه ۲۰ متری در اندیشه موقعیتی عالی برای سرمایه گزاری و خرید ملک قبل از عید بهترین قیمت و شرایط پرداخت مناسب دارای امکانات آب برق تجاری شیشه میرال کف سنگ دیوار سرامیک اسانسور شیشه ای نگهبانی و سرایداری دزدگیر سیستم اعلام حریق...

 • آپارتمان ۹۰ متری نوساز

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : محمد عبدی موبایل : 09122841744 فروش استثنایی مجتمع لاکچری هدیش واقع در فاز ۱ اندیشه تلفیقی از بهترین متریال توسط سازنده بنام اندیشه بسیار شیک و خوش نقشه بدون یک سانت پرتی مشخصات : پارکینگ و انباری اختصاصی مشاعات تمام سنگ درجه یک آسانسور تمام استیل ایتالیایی درب ضد...

 • آپارتمان 65 متری دو خواب

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : افشین زنگنه موبایل : 09127662905 کد ملک :  maskankian-007 | تعداد اتاق خواب: 2 | تعداد حمام : 1 | تعداد  پارکینگ : 1 |  متراژ 65 متر| سال ساخت 1388 توضیحات آپارتمان 65 متری دو خواب در اندیشه آپارتمان 65 متری دوخواب در بهترین نقطه فاز یک اولین...

 • فروش آپارتمان ۱۵۶ متری در اندیشه

  نماینده خرید و فروش مسکن کیان : محسن دالان داری موبایل : 09337741422 آپارتمان156متری نوساز طبقه سوم آسانسورایتالیایی 2برنورگیر نمانورپردازی شده تراورتن سنگ هرسین مشاعات تاسقف سنگ  کلا 4 طبقه پارکینگ اختصاصی فول امکانات: اکازیون شیک خوش نقشه بدون پرتی درب ضدسرقت کف سرامیک نقاشی  گچبری کناف کاری نورپردازی کاغذدیواری لوستر سیستم گرمایشی پکیج کولرگازی و...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *